trwa inicjalizacja, prosze czekac...

DOŻYNKI 2016
DZIEŃ DZIECKA


Rada Sołecka i Stowarzyszenie Aktywistek z Pogranicza serdecznie zapraszają wszystkie dzieci z Kopaczowa i Oldrichova na Międzynarodowy Dzień Dziecka, który odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2016r.od godz.15:00 na terenie remizy OSP w Kopaczowie.Zapewniamy wiele atrakcji dla najmłodszych i tych starszych.
DZIEŃ STRAŻAKA - 14 maja 2016

Dnia 14 maja br.o godz.12:00 Mszą Św.w Kościele w Kopaczowie rozpoczną się gminne obchody Dnia Strażaka oraz 70 lecie OSP Kopaczów. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego świętowania.
DZIEŃ KOBIET - 8 marca 2016


Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom życzymy spełnienia wszelkich marzeń, zadowolenia z siebie i bliskich, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był „codziennym małym Dniem Kobiet” Łączymy wyrazy szacunku - radny Krzysztof Peremicki oraz sołtys Mirosław Nowak

Jednocześnie w imieniu własnym oraz współorganizatora Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia - Andrzeja Grzmielewicza pragniemy zaprosić wszystkie Panie z Kopaczowa i nie tylko na obchody Waszego święta które odbędą się w piątek 4 marca 2016r. o godz.17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Kopaczowie. Oprawa muzyczna i prowadzenie DJ WORON.
Zapraszamy!!!
ZABAWA KARNAWAŁOWA DLA DZIECI
MIKOŁAJKI - 6 grudnia 2015

Do dnia 20 listopada 2015 u opiekunki świetlicy przyjmowane są zapisy dzieci z Kopaczowa na paczki mikołajkowe. Kryterium wieku do 6 klasy Szkoły Podstawowej. Symboliczna składka 5zł za dziecko. Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 6 grudnia 2015. na Świetlicy Wiejskiej o godz.17:00.

GRZYBOBRANIE

W sobotę 24 października 2015r.o godz.07:00 odbędzie się wyjazd na grzybobranie w okolice Bielawy. Planowany powrót około godz. 16:00 wszystkie osoby chętne proszę o zapisy u sołtysa z uwagi na ograniczoną ilość miejsc. Transport w obie strony bezpłatny.

DOŻYNKI WOJEWÓDZKIE MILICZ 2015

W dniu 13 września br.wieniec dożynkowy i grupa wieńcowa Sołectwa Kopaczów reprezentowali Powiat Zgorzelecki i Gminę Bogatynia w czasie Dożynek Wojewódzkich które odbyły się w Miliczu.W konkursie na tradycyjny wieniec dożynkowy nasza reprezentacja zajęła wysokie drugie miejsce.


tutaj można pobrać broszurkę o WIEŃCU DOŻYNKOWYM
PODZIĘKOWANIA ZA DOŻYNKI

W dniu 5 września br. w Sołectwie Kopaczów odbyły się uroczystości dożynkowe które rozpoczęła Msza Św.w tutejszym kościele. Następnie korowód udał się na teren remizy OSP gdzie odbyła się część oficjalna i zabawa dożynkowa trwająca do późnych godzin nocnych. Rada Sołecka pragnę złożyć podziękowania za pomoc i wsparcie w organizację tych dożynek Burmistrzowi Miasta i Gminy Bogatynia Panu Andrzejowi Grzmielewiczowi który znalazł dla nas dodatkowe pieniążki aby godnie obchodzić i świętować ten dzień, wice- przewodniczącemu Rady Miejskiej Krzysztofowi Peremickiemu za dofinansowanie,wszystkim rolnikom i osobom prywatnym, którzy także materialnie dołożyli się do organizacji tej imprezy, jednostce OSP a szczególnie prezesowi Robertowi Maź za pomoc i użyczenie remizy oraz przygotowanie i uwędzenie wędlin sponsorom zewnętrznym tj.Stacja Paliw Horex i Stacja Paliw Apexim, niezastąpionym myśliwym z koła łowieckiego Diana których poczet sztandarowy uświetnił te uroczystości a potrawy z dziczyzny urozmaiciły menu, wszystkim którzy czynnie zaangażowali się w przygotowania upiekli ciasta czy też pomagali we wszelkich pracach związanych z organizacją ale szczególnie dziękujemy paniom ze Stowarzyszenia Aktywistek z Pogranicza za przygotowanie przepięknego wieńca dożynkowego, posiłków, przekąsek ,wystroju i całej oprawy dożynkowej.
INFORMACJA - ZEBRANIE WIEJSKIE

10 września 2015r.o godz. 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Kopaczowie odbędzie się Zebranie Wiejskie z udziałem Burmistrza MG Bogatynia.
DOŻYNKI WIEJSKIE 5 WRZEŚNIA 2015
PODZIĘKOWANIA ZA DZIEŃ DZIECKA

Rada Sołecka wsi Kopaczów pragnie złożyć serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Grzmielewiczowi-burmistrzowi MG Bogatynia, Pani naczelnik Olimpii Stanaszek, Arturowi Oleksakowi-klub Motocross, wice przewodniczącemu Rady Miejskiej Krzysztofowi Peremickiemu oraz Stowarzyszeniu Aktywistek z Pogranicza za dofinansowanie i pomoc w organizacji Dnia Dziecka.Serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy do Galerii.
POMAGAMY KAMILOWI

Na prośbę internautów oraz mieszkanców Kopaczowa - POMAGAMY KAMILOWI
4 CZERWCA 2015r - DZIEŃ DZIECKA
ŻYCZENIA WIELKANOCNE


Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam:
Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
Przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
Dyngusa mokrego i czasu radosnego,
A przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!

Sołtys: M. NowakSPRZĄTANIE ŚWIATA

W dniu 20 marca 2015r..na terenie sołectw Kopaczów, Porajów i Sieniawka odbyła się akcja "Sprzątania Świata" w której uczestniczyli mieszkańcy oraz nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Porajowie.Po szeroko zakrojonym czynie społecznym odbyła się część artystyczna na terenie szkoły gdzie nie zabrakło konkursów i dobrej zabawy, a na koniec wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.Rady Sołeckie w/w wsi składają serdeczne podziękowanie wszystkim osobą które zaangażowały się w to przedsięwzięcie, a przede wszystkim dyrekcji, gronu pedagogicznemu i uczniom ZSPiG w Porajowie a także Burmistrzowi Andrzejowie Grzmielewiczowi,wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej Krzysztofowi Peremickiemu, radnemu Tomaszowi Korniakowi i radnemu Arturowi Siwakowi za wsparcie finansowe oraz wszystkim mieszkańcom którzy czynnie pomagali.
Zapraszamy do Galerii.
DZIEŃ KOBIET

W dniu 8 marca br.odbyły się obchody Dnia Kobiet w sołectwie Kopaczów, gdzie gościły także panie z Jasnej Góry z uwagi na trwający remont świetlicy w tej miejscowości. Rada Sołecka składa podziękowanie burmistrzowi Andrzejowi Grzmielewiczowi, radnemu Krzysztofowi Peremickiemu oraz Stowarzyszeniu Aktywistek z Pogranicza za sfinansowanie i pomoc w organizacji.
Zapraszamy do Galerii.
8 MARCA 2015r - DZIEŃ KOBIET

Z okazji Dnia Kobiet życzę spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie i bliskich, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet! Łączę wyrazy szacunku- sołtys Mirosław Nowak.
Jednocześnie w imieniu organizatorów tj.Burmistrza Miasta i Gminy Bogatynia-Andrzeja Grzmielewicza, Radnego- Krzysztofa Peremickiego oraz swoim własnym pragnę zaprosić wszystkie Panie z Kopaczowa i nie tylko na obchody Waszego święta które odbędą się dnia 8 marca 2015r. o godz.17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Kopaczowie.
ZABAWA KARNAWAŁOWA DLA DZIECI

W sobotę 31 stycznia 2015r. w Świetlicy Wiejskiej w Kopaczowie odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci. Nie zabrakło dobrej muzyki, konkursów oraz jak przystało na bal wybrano króla i królową balu.
ZAPRASZAMY DO GALERII
WYBORY 2 LUTY 2015R.

W poniedziałek 2 lutego o g.18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Kopaczowie odbędą się wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej na lata 2015-2019.